Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vinbergs IF

Följ

Vinbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 09:00

      Fotbollsturnering- Böljan IF P-12


      16:00
    • 13:00

      Lilla Träslövs FF Blå (hemma) P-11


      15:00
    • 14:30

      IF Centern (borta) P-13


      16:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      LGM (borta) P-Juniorer


      20:00
    • 18:30

      Astrio (hemma) F-Juniorer


      20:00
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 10:00

      Sammandrag nr 1 - i Ullared P-16


      12:00
    • 10:00

      Varbergs BoIS FC Svart (hemma) P-12


      11:30
    • 11:00

      Veddige BK (borta) P-11


      13:00
    • 11:30

      IF Leikin svart (hemma) P-13


      13:30
  • 5Sön
    • 11:00

      IF Centern (borta) F-10


      13:00
    • 11:00

      IF Böljan (borta) F-13/14


      12:20
    • 11:00

      Hyltebruks IF (hemma) P-14


      13:00
    • 14:00

      Skrea IF (borta) P-10


      16:00
    • 14:00

      HGH FC (hemma) F-11/12


      16:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:00

      Falkenbergs FF Gul (hemma) P-13


      20:00
    • 19:00

      Centern (borta) F-Juniorer


      20:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 08:00

      Minicupen P-11


      00:00
    • 14:45

      Cup Halmstad F-15/16


      17:45
  • 11Lör
    • Heldag

      Minicupen P-11

    • 10:00

      Värö United (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-15/16


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag P-15


      12:00
    • 11:00

      HGH FC (hemma) F-10


      13:00
    • 12:30

      IFK Fjärås Röd (borta) P-10


      14:30
  • 12Sön
    • 00:00

      Minicupen P-11


      20:00
    • 09:00

      Sammandrag FP-17


      12:30
    • 10:00

      IF Böljan Falkenberg Vit (borta) P-14


      12:00
    • 11:30

      IF Böljan Falkenberg Blå (borta) P-14


      13:30
    • 14:00

      Veddige/Derome (borta) F-13/14


      15:20
    • 14:30

      Halmstads BK Gul (borta) P-13


      16:30
    • 16:00

      Lilla Träslövs FF (borta) F-11/12


      18:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 18:30

      LGM Vit (borta) P-13


      20:30
    • 19:00

      Halmstad BK (hemma) F-Juniorer


      20:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 10:00

      BK Astrio gul (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Falkenbergs FF Röd (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      LGM Röd (hemma) P-13


      12:00
    • 11:15

      Sammandrag nr 2- hos Böljan OBS kom ombytta! P-16


      14:00
    • 11:30

      Falkenbergs FF Vit (borta) P-14


      13:30
    • 11:30

      Halmstad BK (borta) F-13/14


      12:50
    • 11:30

      Träslövsläge IF Vit (hemma) P-12


      13:30
    • 13:00

      Markaryds IF (borta) Herrar


      15:00
    • 13:00

      IF Böljan Falkenberg Vit (borta) F-11/12


      15:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen Vinbergs IF


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen F-13/14


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen F-15/16


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestival F-Juniorer


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen P-10


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestival P-13


      14:00
    • 10:00

      Vinbergs Fotbollsfestival P-11


      15:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen Damer


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestival Herrar


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen Utveckling pojkar


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen F-10


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen F-11/12


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen P-Juniorer


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen P-12


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen P-14


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen P-15


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen P-16


      14:00
    • 10:00

      Fotbollsfestivalen FP-17


      14:00
    • 15:00

      Uppstartsträff P-12


      17:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:15

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Snöstorp/Nyhem FF (hemma) F-13/14


      19:20
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-Juniorer


      20:00
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      IF Böljan Falkenberg (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag i Vinberg P-15


      12:00
    • 10:30

      Stafsinge IF 2 (hemma) P-13


      12:30
    • 11:00

      Tofta GIF Blå (hemma) P-11


      13:00
    • 12:00

      Bollkallar och kioskansvar P-12


      16:00
    • 13:00

      Vejby IF (hemma) Herrar


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Skrea IF svart (borta) P-13


      12:00
    • 11:00

      IF Centern Vit (hemma) P-14


      13:00
    • 12:30

      Rinia IF (borta) P-12


      14:30
    • 13:00

      Sammandrag 26/5 FP-17


      17:00
    • 14:00

      Lerkils IF Röd (hemma) F-11/12


      16:00
    • 15:00

      IFK Fjärås (borta) Damer


      17:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      HGH FC 2010 2 (hemma) P-10


      20:30
    • 19:00

      Hasko (borta) F-Juniorer


      20:30
  • 30Tor
  • 31Fre