Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vinbergs IF

Följ

Vinbergs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:00

      Tölöcupen P-12


      16:00
    • 10:00

      Rinia IF (hemma) P-13


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag F-15/16


      12:00
    • 11:00

      Halmstads BK (hemma) F-10


      13:00
    • 11:30

      HGH FC Röd (hemma) P-13


      13:30
    • 14:00

      Gislaveds IS (borta) Herrar


      16:00
    • 14:00

      Särö Kullavik IF gul (borta) P-11


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Skrea IF (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag nr 3 - Hemma i Vinberg P-16


      13:00
    • 11:00

      Varbergs BoIS FC Grön (borta) F-11/12


      13:00
    • 11:00

      Getinge IF (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Tvååker/Galtabäck (borta) F-13/14


      12:20
    • 11:00

      VGLT (borta) F-13/14


      12:20
    • 13:00

      Tjejsupporterdag på Vinåvallen F-Juniorer


      16:00
    • 13:00

      Tjejsupporterdag! F-13/14


      16:00
    • 13:30

      Bollkalle/kiosk F-15/16


      16:30
    • 14:00

      Laholms FK (hemma) Damer


      16:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 19:00

      HGH FC (borta) F-10


      21:00
    • 19:00

      Skrea IF (borta) P-11


      21:00
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:30

      Vinbergs IF F11/12 (hemma) F-11/12


      11:00
    • 10:00

      Sammandrag P-15


      13:00
    • 11:00

      IF Centern (hemma) F-10


      13:00
    • 13:00

      Sammandrag F-15/16


      15:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Sammandrag Pojkar F/P-17


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag flickor 9/6 F/P-17


      12:00
    • 11:00

      Stafsinge IF (hemma) P-14


      13:00
    • 13:00

      Falkenbergs FF Gul (hemma) P-14


      15:00
    • 16:00

      Frillesås FF (borta) Damer


      18:00
    • 17:00

      Slöinge GOIF (hemma) P-Juniorer


      19:00
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:15

      Träning F-13/14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-15/16


      18:30
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Tvååker/Galtabäck (hemma) P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-Juniorer


      20:00
    • 18:30

      LGM Vit (hemma) P-11


      20:30
    • 19:00

      HGH (borta) F-Juniorer


      20:30
    • 19:00

      Tölö IF Grön (hemma) P-10


      21:00
  • 12Ons
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning F-11/12


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      BK Astrio Svart (hemma) P-13


      20:00
    • 19:00

      Getinge IF (hemma) Damer


      21:00
    • 19:00

      Bollkallar/kiosk F-13/14


      21:15
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-11

    • 10:00

      Slöinge GOIF (borta) P-14


      12:00
    • 10:00

      Lilla Träslövs FF Vit (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Laholms FK vit (borta) P-13


      12:00
    • 10:30

      Ätrafors BK (hemma) P-13


      12:30
    • 14:00

      Åstorps FF (borta) Herrar


      16:00
    • 14:00

      Onsala BK Blå (hemma) F-11/12


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Sölvesborgscupen P-11


      18:00
    • 10:00

      Sammandrag nr 4 - Rinia P-16


      13:00
    • 11:00

      BK Astrio (borta) Utveckling pojkar


      13:00
    • 13:30

      HGH FC Blå (borta) P-14


      15:30
    • 14:00

      Torup/Rydö FF (borta) F-13/14


      15:20
    • 17:00

      Lilla Träslöv FF (borta) F-13/14


      18:20
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 10:00

      Sommarfotbollsskola Vinbergs IF


      14:00
    • 10:00

      Träning P-11


      14:00
    • 10:00

      Träning P-13


      14:00
    • 10:00

      Träning P-14


      14:00
    • 10:00

      Träning F-10


      14:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      14:00
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning F-15/16


      18:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-Juniorer


      20:00
  • 19Ons
    • 10:00

      Sommarfotbollsskola Vinbergs IF


      14:00
    • 10:00

      Träning F-11/12


      14:00
    • 17:00

      Avslutning på vårsäsongen. F-13/14


      21:00
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P-16


      18:45
    • 18:00

      Träning F-10


      19:30
    • 18:30

      Träning F-Juniorer


      20:00
    • 19:00

      Galtabäcks BK (borta) Herrar


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:15

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Sisters Football cup 2024 F-10

  • 30Sön